Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Në UT u promovua libri “Sovraniteti versus Integriteti” i diplomatit të njohur Arben Çejku

Në Universitetin e Tetovës sot u promovua libri “Sovraniteti versus Integriteti”- Prapaskenat e dialogut dhe sfida e pajtimit mes Kosovës dhe Serbisë (2005-2020), i autorit Arben Çejku, ish-ambasador i Republikës së Shqipërisë në Maqedoninë e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle