0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në UT u promovua libri “E drejta ndërkombëtare private – pjesa e posaçme”

Në Universitetin e Tetovës, dje u promovua libri “E drejta ndërkombëtare private – pjesa e posaçme” e autorëve: Prof. Dr. Asllan Bilalli, Prof. Dr. Hajredin Kuçi dhe Doc. Dr. Arbër Ademi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle