0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në UT u organizua Kongresi Ndërkombëtar i Shkencave të Natyrës, Mjekësisë dhe Teknologjive

Në Universitetin e Tetovës dje është organizuar ngjarja e madhe shkencore, Kongresi Ndërkombëtar i Shkencave të Natyrës, Mjekësisë dhe Teknologjive, ku ishin të pranishëm një numër i madh studiuesish të fushave përkatëse, të cilët me prezantimin e punimeve të tyre shkencore ndihmojnë në ofrimin e një forumi efektiv për studiuesit dhe praktikuesit për avancimin e njohurive, kërkimit dhe teknologjisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle