0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në UT u mbajt debat për Shkollën Normale, si institucion për përgatitjen e mësuesve dhe si flakadan i përhapjes së diturisë

Fakulteti Pedagogjik i Universitetit të Tetovës, sot organizoi panel diskutimi, me temën: “Shkolla normale si institucion për përgatitjen e mësuesve dhe si flakadan i përhapjes së diturisë”. Në këtë ngjarje morën pjesë një numër i madh veteranësh të arsimit, profesorë, pedagogë dhe studentë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle