0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Në Universitetin e Tetovës u realizua afati i tretë i regjistrimit për vitin akademik 2021/22

- Dje dhe sot, në Universitetin e Tetovës, u zhvillua afati i tretë i regjistrimit të studentëve të rinj për vitin akademik 2021/2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle