Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Turqi arrestohen mbi 200 emigrantë ilegalë

Roja bregdetare turke i arrestoi mbi 200 emigrantë ilegalë, në mesin e së cilëve afganë dhe sirianë, të cilët kanë dashur të kalojnë përmes Detit Egje me anije peshkatarësh që të mbërrijnë deri në Greqi, publikuan sot mediat lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle