0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në tre komunat e rajonit të Gostivarit janë parashtruar dy kandidatura për këshilltarë dhe dy për kryetar

Në tre komisionet komunale zgjedhore në rajonin e Gostivarit është parashtruar dokumentacion për kandidatura për gjithsej dy lista për anëtarë të këshillit dhe dy për kryetar të komunës. Në ditën para skadimit të afatit, subjektet më të mëdha politike ende nuk I kanë parashtruar paraqitjet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle