Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në Tiranë seancë e përbashkët e Parlamenteve të Shqipërisë dhe të Kosovës

Me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, sot në Kuvendin e Shqipërisë në Tiranë do të mbahet seanca e përbashkët solemne e Parlamentit të Shqipërisë dhe të Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle