0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Në Tetovë, të sëmurë, të pafuqishëm, të paraburgosur dhe të burgosur votojnë për zgjedhjet për këshilltarë

Me votimin e qytetarëve në kushte shtëpiake për shkak të sëmundjeve ose pafuqisë si dhe të burgosurve, sot në Tetovë filloi votimi për zgjedhjet e jashtëzakonshme për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Komunës së Tetovës, të parapara për nesër, e shtunë 20 gusht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle