0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në Tetovë tashmë ka valë të katërt për shkak të rritjes së përditshme të të hospitalizuarve të infektuar nga Kovid-19

Rritja e përditshme e numrit të të hospitalizuarve dhe të infektuarve me Kovid-19 në Tetovë është bazë që të mendohet se tani më rajoni është në valën e katërt të koronavisurit, deklaroi dr.Gzim Nuredini, koordinator i Qendrës për kovid pranë Spitalit klinik në Tetovë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle