0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Në Tetovë takim i anëtarëve të degëve të BDI-së nga Saraji dhe Çairi me kryetarin e partisë

- Anëtarët e degëve të BDI-së në Saraj dhe Çair sot po mbajnë takime me kryetarin e partisë Ali Ahmeti në selinë në Reçicë të Vogël pas njoftimit të të ashtuquajturit "Grupi i zjarrit" i cili inicioi reforma në parti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle