0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Në Tetovë, nëntë viktima nga Kovid-19 për 24 orë ndërsa tre pacientë me sëmundje të rënda kronike u dërguan në Shkup

Qendra kovid në Tetovë sot në orën shtatë regjistroi 24 orët më të këqija gjatë pandemisë me më së shumti viktima – nëntë, dhe 18 të hospitalizuar ndërsa për shkak të komplikimeve serioze nga disa sëmundje kronike pacientët me koronavirus u dërguan në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle