0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

Në Tetovë, në 81 vjetorin e lindjes së themeluesit të UT-së Fadil Sulejmanit u organizua turneu tradicional i shahut

Nën organizimin e Fakultetit të Kulturës Fizike të Universitetit të Tetovës dhe me mbështetje të Klubit të Shahut “Shkëndija”, më 3 dhjetor 2021, në sallën e sporteve të universitetit u mbajt turneu studentor në shah.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle