0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Tetovë debat për gjurmët e këngës së vjetër qytetare të popujve ballkanikë

Në kuadër të festivalit të këngës së vjetër të qytetit “Teuta”, sot në Tetovë u mbajt manifestimi shkencor dhe muzikor “Në ndjekje të gjurmëve të këngës së vjetër qytetare të popujve ballkanikë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle