Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në tetor stërvitje e parë e përbashkët ushtarake e BeH-së dhe Serbisë pas luftës

Ministri i Mbrojtjes së Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës, Nebojsha Stefanoviq dhe Safet Poxhiq sot kanë njoftuar se forcat e armatosura të dy vendeve në tetor do të mbajnë stërvitje të përbashkët në malin Manjaça në BeH.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle