0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në tetor për 55 për qind është ulur numri i viktimave në aksidente trafiku

Numri i viktimave në aksidente trafiku në tetor 2021 është për 55 për qind më i vogël në krahasim me të njëjtin muaj të vitit të kaluar, kumtuan sot zëdhënësi i MPB-së, Toni Angelovski dhe kryetarja e KRSKRR-së, Gordana Kozhuvaroska në shënimin e 15 Nëntorit. - Dita Botërore e përkujtimit të viktimave të aksidenteve të trafikut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle