0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Në territorin e Qytetit të Shkupit intervenime për 16 zjarre, të gjithë janë lokalizuar

Njësia territorial zjarrfikëse e Qytetit të Shkupit kumtoi se sot në territorin e Qytetit të Shkupit pati 16 intervenime për periudhë të shkurtë nga ora 13:00 deri në orën 18:00 dhe se t[ë gjithë janë lokalizuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle