0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Në Tabanocë pritet gjysmë ore, në Bogorodicë deri në 15 minuta

Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” për shkak të frekuentimit të rritur të automjeteve, koha e pritjes për hyrje dhe dalje  nga shteti është rreth 30 minuta, ndërsa në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti koha e pritjes është deri në 15 minuta. Në vendkalimet tjera kufitare nga ana e Maqedonisë, nuk ka vonesa të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informon LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle