0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Tabanocë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Në vendkalimin kufitar Tabanocë, për shkak të frekuentimit të rritur të automjeteve, për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta, informoi Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Shkup, 25 gusht 2021 (MIA)  – Në vendkalimin kufitar Tabanocë, për shkak të frekuentimit të rritur të automjeteve, për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta, informoi Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle