0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Tabanocë dhe Bogorodicë për hyrje dhe dalje pritet 45 minuta

Në vendkalimet kufitare Tabanocë dhe Bogorodicë ka rritje të frekuentimit të automjeteve, ndërsa koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga shteti është 45 minuta. Në vendkalimet e tjera, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata, informoi Lidhja Automoto e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle