0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Tabanoc pritet rreth një orë, në VK Bogorodicë 30 minuta

Në VK Tabanoc për dalje nga shteti pasdite është pritur rreth një orë, ndërsa në VK Bogorodicë 30 minuta. Në vendkalimet e tjera kufitare nga ana e vendit tonë nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informon LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle