0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në Tabanoc pritet një orë, në Bogorodicë 40 minuta

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane në mëngjes është rritur. Në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet rreth një orë për hyrje dhe dalje nga vend, ndërsa në VK  Bogorodicë pritet rreth 30 deri në 40 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle