0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” pritet më shumë se një orë, në “Bogorodicë” për dalje deri 30 minuta

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është rritur. Në vendkalimin kufitar “Tabanoc”, koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga shteti është më shumë se një orë, ndërsa në vendkalimin kufitar “Bogorodicë” për dalje nga shteti pritet prej 15 deri 30 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle