0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” pritet gjysmë ore, në “Bogorodicë” nga 15 deri në 30 minuta

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane këtë mëngjes është mesatar. Në vendkalimin kufitar "Tabanoc" koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga vendi është rreth 30 minuta, ndërsa në VK Bogorodicë koha e pritjes për dalje nga shteti është nga 15 deri 30 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle