0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Tabanoc pritet dy orë

Në vendkalimin kufitar Tabanoc për dalje nga shteti pasdite pritet rreth dy orë. Në vendkalimet tjera kufitare, nga e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle