0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” pritet 40 minuta, në“Bogorodicë” gjysmë ore

Në VK "Tabanoc" pritet nga 30 deri në 40 minuta, ndërsa në VK "Bogorodicë" rreth 30 minuta për hyrje dhe dalje nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, kumtoi LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle