0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Në Tabanoc për hyrje në shtet pritet rreth 40 minuta

– Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve në vendkalimin kufitar Tabanoc, koha e pritjes për të hyrë në vend është rreth 40 minuta, ndërsa në pikat e tjera kufitare, nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle