0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” për hyrje dhe dalje pritet rreth në një orë, në “Bogorodicë” për dalje deri në 30 minuta

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është rritur. Në VK Tabanoc koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga shteti është rreth një orë. Në VK Bogorodicë për dalje nga shteti pritet prej 15 deri në 30 minuta, informoi Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle