0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Tabanoc për hyrje dhe dalje nga vendi pritet rreth 20 minuta

Për shkak të frekuentimit të shtuar të automjeteve në VK Tabanoc koha për pritje për hyrje dhe dalje nga vendi është rreth 20 minuta. Në vendkalimet tjera nga ana e vendit, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, informon LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle