0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Në Tabanoc për hyrje dhe dalje nga shteti pritet rreth 30 minuta

– Në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje dhe dalje nga shteti pritet rreth 30 minuta, ndërsa në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka vonesa më të gjata, informuan sot në mëngjes nga Lidhja Automote e Maqedonisë (LAMM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle