0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” për hyrje dhe dalje nga shteti pritet rreth 30 minuta

Intensiteti i komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. Në vendkalimin kufitar Tabanoc koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga shteti është rreth 30 minuta. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informojnë nga Lidhja Auto Moto.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle