0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Tabanoc për dalje nga shteti pritet rreth një orë

Për shkak të frekuentimit të shtuar të automjeteve në VK Tabanoc, koha e pritjes për dalje nga shteti është rreth një orë. Në vendkalimet e tjera nga ana jonë, nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informon LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle