0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Tabanoc për dalje nga shteti pritet 30 minuta

Në vendkalimin kufitar Tabanoc për dalje nga shteti pritet rreth 30 minuta. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka ndalesa më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar, informoi LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle