0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” dhe “Pelince” pritet rreth një orë, në “Bogorodicë” 40 minuta

Në vendkalimet kufitare “Tabanoc” dhe “Pelince” pritet rreth një orë për hyrje dhe dalje nga shteti. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje më të gjata. Në “Bogorodicë” koha e pritjes për dalje nga vendi është rreth 40 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle