0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Në Tabanoc dhe në Bogorodicë pritet një orë

Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë pasdite për dalje nga vendi pritet rreth një orë, ndërsa në VK Qafë Thanë rreth 15 minuta, informon LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle