0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQGjendja e rrugëve SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Tabanoc dhe në Bogorodicë për dalje nga shteti pritet nga 30 minuta

- Në vendkalimin kufitar Tabanoc dhe në vendkalimin kufitar Bogorodicë koha e pritjes për dalje nga shteti është rreth 30 minuta. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle