0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet prej 45 minuta deri në një orë

Në vendkalimet kufitare "Tabanoc" në kufirin Maqedoni e Veriut-Serbi dhe në "Bogorodicë" në kufirin Maqedoni e Veriut-Greqi këtë pasdite pritet prej 45 minuta deri në një orë, kumtoi LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle