0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga shteti pritet një orë

Në vendkalimet kufitare Bogorodicë dhe Tabanoc, nga ana e Maqedonisë së Veriut për dalje nga shteti pritet nga një orë, ndërsa në Qafë Thanë 15 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle