Botë SQBotë.Portal SQ

Në Sudan rreth shtatë milionë fëmijë nuk shkojnë në shkollë

- Sudani përballet me katastrofë të gjeneratave, sepse rreth shtatë milionë fëmijë nuk vijojnë mësimin për shkak të vërshimeve, urinë dhe situatën jostabile në atë vend, njoftoi sot "Gardian".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle