0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Strugë nesër spërkatje kundër mushkonjave

Dezinsektimi teristik dhe aerosol do të kryhet nesër në komunën e Strugës, me qëllim të shkatërrimit të mushkonjave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle