0_Sport,Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQSport SQSport.Slajder SQTë Tjera SQ

Në stampedon dhe trazirat në stadiumin e futbollit në Indonezi 174 të vdekur

Butoni Kthehu në krye
Mbylle