Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Në Stamboll negociatat për eksportin e grurit nga Ukraina

 Delegacioni rus ka arritur në Stamboll, ku sot do të duhet të mbahet raundi i ri i bisedimeve në mes Rusisë, Ukrainës, Turqisë dhe Kombeve të Bashkuara për eksportin e grurit nga Ukraina, deklaroi për mediat ruse një burim diplomatik i paidentifikuar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle