0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Në spitalin në Kumanovë ka 56 të hospitalizuar, 40 po mjekohen në spitalin ditor

- Konstant është numri i të saposëmurëve dhe hospitalizuarve në spitalin e Kumanovës gjatë ditëve të fundit, informuan sot kompetentët nga institucioni publik shëndetësor. Për momentin në repartin infektiv janë të vendosur 20 pacientë, në spitalin modular 36, ndërsa në spitalin ditor po mjekohen 40 pacientë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle