0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në spitalin e Tetovës ndërroi jetë një pacient I infektuar me Kovid-19 dhe I vaskinaur me dy doza të vaksinës “Sinofarm”

Në Spitalin klinik në Tetovë dje ndërroi jetë një pacient 62-vjeçar I cili ishte I infektuar me Kovid-19 edhe pse paraprakisht kishte pranuar dy doza të vaksinës “Sinofarm”. I ndjeri përveç që ishte pozitiv me Kovid-19 ja pasur edhe sëmundje të tjera.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle