Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në spitalet në veri të Greqisë të gjithë pacientët e vdekur nga Kovid-19 gjatë javës së kaluar ishin të pavaksinuar

Për një javë, në periudhën nga 12 deri më 19 shtator, në rajonin e katërt shëndetësor në veri të Greqisë në të cilin janë të përfshirë 14 spitale, nga Kovid-19 jetën e kanë humbur 54 persona dhe të gjithë ishin të pavaksinuar, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle