Ballkan SQBallkan.portal SQ

Në Sofje takim Petkov-Varhei

Kryeministri bullgar Kiril Petkov ka takuar sot eurokomisarin për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhei, kumtoi shërbimi për pres i qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle