0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Sofje stërvitje e përbashkët e njësiteve speciale të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Në Ministrinë  e Punëve të Brendshme të Republikës së  Bullgarisë në Sofje, sot ministri i Punëve të Brendshme të Republikës së Maqedonisë, Oliver Spasovski dhe drejtori i Byrosë për siguri publike Sasho Tasevski, me delegacion shoqërues kishin takim dypalësh me ministrin e Punëve të Brendshme, Bojko Rashkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle