0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në Sofje janë ndarë çmimet e sivjetshme ballkanike në industrinë e turizmit 2021

Maqedonia e Veriut ka fituar dy çmime – për hotelin më miqësor në Balkan G Hotel në Shkup dhe për hotel më të mirë dhe SPA pushimore në Ballkan – Aurora resort dhe Spa Hotel në Berovë, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ballkanike në industrinë e turizmit 2021, që në organizim të kompanisë bullgare VIP Komunikejshën, u mbajt për herë të shtatë në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle