0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në Sofje është arrestuar një person për komente të papranueshme në Fejsbuk për fatkeqësinë e me autobusin

Policia ka arrestuar një person 24-vjeçar, i cili ka publikuar komente në Fejsbuk, lidhur me fatkeqësinë tragjike me autobusin e udhëtarëve në autostradën Struma, të papërshtatshme me normat morale dhe etike, kumtuan nga MPB-ja bullgare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle