Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në Slloveni sot takime të ministrave të mbrojtjes dhe të shefave të diplomacive të vendeve nga BE-ja

Ministrat e mbrojtjes dhe të punëve të jashtme të vendeve anëtare të BE-së sot do të kenë takime në Slloveni, ku do të bisedojnë për numër të madh temash, përfshirë edhe krizën e sigurisë dhe humanitare në Afganistan pas tërheqjes së trupave ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle